XXVI LO w Łodzi

Aktualności

Drodzy maturzyści, absolwenci z poprzednich lat

Wielkimi krokami zbliża się czas matur 2020. Czas szczególny nie tylko ze względu na egzaminy, ale ze względu na panującą sytuację epidemiczną. Aby zapewnić absolwentom, nauczycielom i pracownikom szkoły bezpieczeństwo podczas przeprowadzanych egzaminów trzeba będzie przestrzegać obowiązujących środków ostrożności.

Na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (www.oke.lodz.pl), w zakładce aktualności zostały opublikowane materiały dotyczące organizacji i przeprowadzenia egzaminów maturalnych 2020. Prosimy wszystkie zainteresowane osoby o zapoznanie się z nimi, szczególnie z zaleceniami GIS:

http://www.oke.lodz.pl/aktualnosci.php?a=942 Wytyczne dotyczące matury, plakat

 Wytyczne matura2020Plakat matura 2020

Zamieszczamy również szkolną prezentację, omawianą z tegorocznymi maturzystami w trakcie spotkań z dyrekcją i wychowawcami w dniu 29.05.2020r. Prosimy o zastosowanie się do podanych w niej instrukcji.

Matura 2020 prezentacja

Ponadto w szkole, na tablicy informacyjnej opublikowaliśmy „listy na sale”. Na nich można sprawdzić kiedy, o której godzinie i w jakich salach są przeprowadzane wszystkie egzaminy maturalne.

Faktem jest, że kasztany już przekwitły….. Ale nam to nie przeszkadza i w wiosennych nastrojach przygotowujemy szkołę do przeprowadzenia bezpiecznych egzaminów.

Powodzenia

Dyrekcja i pracownicy szkoły